Telefon: 503 162 325

O Kancelarii

Nasza Kancelaria skupia zespół niezależnych radców prawnych, doradców podatkowych oraz prawników, z których każdy posiada już ugruntowaną pozycję na rynku oraz bogate doświadczenie, zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych oraz organach administracji publicznej. Kancelaria powstała z myślą o polskich i zagranicznych przedsiębiorcach i dlatego w swojej codziennej praktyce koncentrujemy się przede wszystkim na tych dziedzinach prawa, które dotyczą szeroko rozumianego obrotu gospodarczego. Wśród Współpracowników Kancelarii znajdują się prawnicy specjalizujący się w prawie podatkowym, zapaleni cywiliści, administratywiści, a nawet znawcy prawa karnego. Doradzamy naszym Klientom przy skomplikowanych transakcjach handlowych, reprezentujemy ich w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Zapewniamy również usługi stałej opieki prawnej. Wszyscy prawnicy Kancelarii posługują się językiem angielskim, a większość z nich może dodatkowo obsługiwać klientów w drugim języku obcym (w tym niemieckim i rosyjskim).

Tym co z pewnością wyróżnia naszą Kancelarię jest nietuzinkowe podejście do siebie nawzajem oraz do naszych Klientów. Przede wszystkim stanowimy grupę przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do prawa i chęć tworzenia pewnej unikalnej wartości na rynku usług prawniczych. W tym celu stale podnosimy nasze kwalifikacje i jesteśmy otwarci na stosowanie nowatorskich rozwiązań. Jednocześnie nie zapominamy, że owocną współpracę można budować wyłącznie na indywidualnym podejściu i dogłębnym zrozumieniu potrzeb drugiej strony. Dlatego chcemy poznawać naszych Klientów i pozostajemy stale otwarci na Ich potrzeby.

Specjalną ofertę kierujemy do klientów indywidualnych. Zdajemy sobie sprawę, że osoby, które na co dzień nie poruszają się w dżungli przepisów, wymagają szczególnej opieki i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im taką opiekę. Nie patrzymy na naszych Klientów wyłącznie przez pryzmat paragrafów, ale zawsze staramy się dostrzec za nimi człowieka oraz problemy, z którymi musi się borykać.

Kończąc, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii. My naprawdę jesteśmy zorientowani na Wasz sukces i dołożymy wszelkich starań, aby ten sukces uzyskać.