Telefon: 503 162 325

Współpracownicy

Pod szyldem Kancelarii skupiamy zespół niezależnych specjalistów z wielu dziedzin prawa. Są wśród nas radcy prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi. Jesteśmy grupą prawników młodych i dynamicznych, ale jednocześnie posiadających bogate doświadczenie, wyniesione z zatrudnienia w renomowanych kancelariach prawnych oraz organach administracji publicznej. Cenimy sobie niezależność w formułowaniu poglądów, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Do skomplikowanych zagadnień prawnych podchodzimy zespołowo, zapewniając sobie nawzajem niezbędne wsparcie. Pamiętamy, że sukces naszych klientów jest równocześnie naszym sukcesem.

Marcin Kupisiński

Założyciel Kancelarii. Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w zagadnieniach z obszaru prawa podatkowego, procedury podatkowej oraz sądowo-administracyjnej. Doradza w zakresie podatku od towarów i usług, podatków dochodowych oraz podatku akcyzowego.

Joanna Bany

Współpracownik Kancelarii. Doradca podatkowy wpisana na listę doradców podatkowych w 2008r., pod nr 11042. Zajmuje się kompleksową obsługą prawno-podatkową polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Doradza również w zakresie prawa pracy i obowiązkowych ubezpieczeń społecznych. Specjalista w zakresie problematyki cen transferowych i sprawozdawczości finansowej.

Marcin Łada

Współpracownik Kancelarii. Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Geodezji i Kartografii w zakresie Wyceny Nieruchomości oraz złożył z wynikiempozytywnym egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Przewodniczący Rady Nadzorczej Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. od 7 lipca 2011 r.

Marta Krzyżanowska

Prawnik, ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym oraz gospodarczym. Posiada doświadczenia w obsłudze finansowo – prawnej spółki akcyjnej, postępowania upadłościowego i naprawczego, prawa pracy. Ponadto prowadziła sprawy z zakresu prawa kontraktowego, jak również windykacji należności.